lek. Anna Jagas

Anna Jagas - ZnanyLekarz.pl

lek. Anna Jagas

Specjalistka dermatologii i wenerologii, zajmująca się leczeniem chorób skóry i błon śluzowych oraz chorób przenoszonych drogą płciową

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Przez 7 lat pracowała w Uniwersyteckiej Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne, zdobywając wiedzę oraz doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry. Posiada wieloletnią praktykę w lecznictwie ambulatoryjnym.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie uczestniczy w kursach szkoleniowych oraz konferencjach z zakresu dermatologii, aby podnosić swoje kwalifikacje oraz zapewnić leczenie zgodne z aktualną wiedzą medyczną.
Konsultuje osoby dorosłe oraz dzieci, także w języku angielskim.
W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem m.in: trądziku zwykłego i różowatego, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, grzybic, łojotokowego zapalenia skóry, chorób bakteryjnych i wirusowych, alergicznego kontaktowego zapalenia skóry, chorób włosów i paznokci, chorób skóry wieku dziecięcego. Wykonuje badanie dermatoskopowe znamion barwnikowych oraz zabiegi kriochirurgii.
W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na jakość oferowanych usług oraz zaufanie i satysfakcję pacjentów.

Znajomość języków: Angielski

Przyjmowani pacjenci: dorośli i dzieci w każdym wieku