lek . Paweł Kiełb

Paweł Kiełb - ZnanyLekarz.pl

lek. Paweł Kiełb

Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie urologii.
Specjalizację realizuje w Klinice Urologii Małoinwazyjnej i Robotycznej Uniwersyteckiego Centrum Urologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213.

Ukończył liczne kursy z zakresu leczenia operacyjnego (w tym szkolenia w zakresie zabiegów laparoskopowych oraz endoskopowych) i diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń urologicznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).

W codziennej pracy w Uniwersyteckim Centrum Urologii zajmuje się między innymi diagnostyką, kwalifikacją do leczenia i leczeniem zabiegowym (w tym laparoskopowym i endoskopowym) chorób układu moczowo-płciowego takich jak rak gruczołu krokowego (prostaty), rak pęcherza moczowego, kamica układu moczowego czy łagodny rozrost gruczołu krokowego (prostaty).

Ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie kontynuuje swoją działalność naukową w ramach doktoratu.

Jest autorem i współautorem licznych artykułów naukowych oraz wystąpień na konferencjach urologicznych krajowych i międzynarodowych.

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmowani pacjenci: dorośli