dr n. med. Magdalena Dębicka

dr n. med. Magdalena Dębicka

Specjalistka dermatologii i wenerologii, zajmująca się leczeniem chorób skóry i błon śluzowych oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2017 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii – tytuł rozprawy „Profil interleukin prozapalnych (IL-1, IL-17, IL-23, IL-36) w krostkowicy dłoni stóp”. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), w tym Sekcji Dermatologii Dziecięcej. Autorka i współautorka artykułów z dermatologii publikowanych w czasopismach medycznych. Regularnie uczestniczy w kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii, wenerologii, alergologii i medycyny estetycznej.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci u dorosłych i dzieci (takich jak między innymi: trądzik, łuszczyca, choroby alergiczne skóry, grzybica, łysienie) oraz chorób przenoszonych drogą płciową, oceną zmian skórnych przy pomocy dermatoskopu, krioterapią (wymrażaniem) zmian skórnych, nowotworów łagodnych i brodawek wirusowych zwanych potocznie kurzajkami.

Przyjmowani pacjenci: dorośli i dzieci w każdym wieku