Punkt pobrań badań laboratoryjnych

W naszym Centrum istnieje możliwość pobrania materiału do badań laboratoryjnych m. in. krwi, moczu, kału oraz innych. Zachęcamy do skorzystania z pojedynczych badań lub Pakietów Profilaktycznych.

Naszym partnerem jest Alab laboratoria.

Wykonujemy szybkie testy diagnostyczne (wynik na miejscu w ciągu ok. 15-20 minut):

Przygotowanie do badań w kierunku wykrycia wirusa SARS-Cov2:

Przygotowanie do badania – na około 3 godziny przed badaniem zaleca się powstrzymać od przyjmowania płynów, jedzenia, leków, mycia zębów oraz palenia papierosów.

Profilaktyka zapalenia wątroby typu C

Zapraszamy do wykonania badań wykrywających wirusowe zapalenie wątroby typu C.

Wraz z ALAB laboratoria, wspólnie z firmą Abbvie, zapraszamy do naszego Punktu Pobrań, gdzie sprawdzisz, czy jesteś zakażony wirusem.

W przypadku dodatniego wyniku, gwarantujemy dalszą bezpłatną diagnostykę (przeciwciała przeciwko HCV – WZW typu C, oraz wykrywanie RNA wirusa HCV metodą Real Time PCR – jakościowo).

HCV to wirus wywołujący wirusowe zapalenie wątroby typu C. Choroba przez wiele lat może przebiegać bezobjawowo lub powodować zaraz po zakażeniu objawy grypopodobne, co powoduje, że prawie 90% zakażonych osób nie wie, że są chore.

Do zakażenia HCV dochodzi poprzez kontakt z zakażoną krwią. Potencjalnie niebezpieczne są wszystkie zdarzenia, w trakcie których przerwana zostaje ciągłość skóry. W rzeczywistości zatem narażony na zakażenie jest każdy z nas.

Nie czekaj – sprawdź

UWAGA! Dzieci do 3 roku życia umawiamy na dedykowane grafiki – o szczegóły zapytaj w recepcji Centrum tel. 570 440 401 lub 408.

Oferta najczęściej wykonywanych i cennik badań: TUTAJ

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię badania w cenniku – prosimy o kontakt z Recepcją – sprawdzimy, czy możemy je dla Ciebie wykonać.