Internista

Oferujemy konsultacje lekarskie z zakresu chorób wewnętrznych dla dorosłych. Przyjmujemy pacjentów na konsultacjach w Centrum oraz online.

Nasz zespół tworzą lekarze z wieloletnią praktyką kliniczną i doświadczeniem.

W zależności od potrzeby zdrowotnej – zapraszamy także do umawiania konsultacji z innymi specjalistami dla dorosłych oraz badań diagnostycznych – TUTAJ.

W naszym Centrum istnieje również możliwość wykonania badań laboratoryjnych m.in. krwi i moczu. Szczegółowy zakres dostępny TUTAJ.

nasi specjaliści

lek. Paulina Ludziak

lek. Paulina Ludziak – lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, konsultujący dzieci i dorosłych.

dr n. med. Agnieszka Muszyńska

dr n. med. Agnieszka Muszyńska – lekarz medycyny rodzinnej, lekarz medycyny stylu życia, specjalizujący się w leczeniu nadwagi i otyłości, coach zdrowia.

lek. Anna Bienkiewicz

lek. Anna Bienkiewicz – kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych (internista), specjalizujący się w leczeniu nadwagi i otyłości.

lek. Magdalena Milewicz

lek. Magdalena Milewicz – specjalistka pulmonologii i chorób wewnętrznych, specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu chorób płuc u dorosłych.

dr n. med. Ilony Dziemianko

dr n. med. Ilona Dziemianko – specjalista nefrologii, chorób wewnętrznych i transplantologii, przyjmuje pacjentów dorosłych oraz wykonuje badanie USG nerek podczas wizyty.